×

×
באנר פוטו וולטאי

פוטו וולטאי

מהו חשמל פוטו וולטאי ומדוע עולה כל כך הפופולאריות שלו?

אינספור מילים נאמרות, נאמרו ועוד יאמרו על השימוש ההולך וגדל במערכת פוטו וולטאית לשם צמצום הזיהום הנוצר בזמן הפקת אנרגיה באמצעות פחם ונפט. מערכת סולארית מאפשרת כיום לעשות שימוש בחשמל פוטו וולטאי לשם הפקת אנרגיה לכל פעילות. יתר על כך, על פי כל הפרמטרים, חשמל פוטו וולטאי אינו פחות בשום מידה מאשר חשמל המופק בדרך הרגילה. עובדה זו מניחה לנו לשער שבעתיד הקרוב כל העולם יעבור לאט לאט לצריכה של חשמל פוטו וולטאי בלבד. עם זאת, אנשים שמודעים יותר לשינויים המתרחשים בעולם מתכוננים כבר עכשיו למעבר לצריכת חשמל פוטו וולטאי. לשם כך הם מתקינים פאנלים פוטו וולטאים שמייצרים חשמל המבוסס על אור השמש כבר היום. בדרך כלל פאנלים פוטו וולטאים אלה משולבים עם מקור חשמל רגיל, אך האנשים האלה מוכנים לכך שבקרוב מאוד הם יספקו את החמשל שלהם בעצמם בעזרת מערכת פוטו וולטאית.

מתקנים פוטו וולטאים והעתיד שלהם כחלק מהנוף הכללי

כבר כיום ניתן לומר בוודאות – מערכת פוטו וולטאית כבר אינו משהו יוצא דופן בנוף הכללי. עם זאת, אנשים רבים עדיין מתפלאים כאשר רואים מתקנים פוטו וולטאים במקומות מסוימים. ניתן לומר שישראל מזמן גילתה את היתרון של חימום פוטו וולטאי, הרי ברוב המכריע של הבתים בארץ יש דוד שמש. עם זאת, פאנלים פוטו וולטאים עדיין לא התקבלו כל כך בקרב האוכלוסיה הרחבה ובקרב הקבלנים שבונים את מקומות המגורים החדשים, זאת למרות שמדובר בפתרון הגיוני וברור למדי.

התרומה של  פורטל סולאר להתקנת מערכת פוטו וולטאית עבור אנשים רגילים

אנו בפורטל סולאר מאפשרים לכל אדם שיש לו רצון לקבל גישה לייצור של חשמל פוטו וולטאי בכוחות עצמו. פורטל סולאר מעניק אפשרות זו בעזרת קישור בין הגורמים הרלוונטיים לבין האדם הזקוק למתקן פוטו וולטאי. התרומה הגדולה של פורטל סולאר הינה שהיא מאפשרת לדלג על מספר שלבים בירוקרטיים קשים ומעיקים. כך, אנשים פשוטים שאין להם זמן להתרוצץ במשרדים ממשלתיים יכולים לזכות בחשמל פוטו וולטאי על ידי פנייה לחברה שתעזור להם בכל שלבי הביניים. חשמל פוטו וולטאי אינו חלום בלתי מושג עבור אנשים שפונים אלינו . הגשימו גם אתם חלום זה עוד היום.