×

×
באנר חשמל סולארי

חשמל סולארי

מהי הגדרתו של חשמל סולארי?

חשמל סולארי, הינו אנרגיה סולארית שמקורה בקרינת השמש שתורגמה לחשמל. התהליך שבו מופק חשמל סולארי מתבצע באמצעות חימום נוזל אשר מפעיל מנוע חום אשר תפקידו לייצר חשמל – אנרגיה תרמו סולארית.  ניתן גם לייצר חשמל ישירות מהאנרגיה הסולארית באמצעות תאים פוטו- וולטאיים.

מהם היתרונות של חשמל סולארי בתעשייה

היתרונות הבולטים של חשמל סולארי בתעשייה, הינם החיסכון הכספי והתרומה הגדולה לשיפור באיכות הסביבה, כשיצירת חשמל סולארי, מקטין בהרבה את הצורך ביצירת חשמל בדרכים המוכרות והקונבנציונאליות.

יצירת חשמל סולארי מסייעת למנוע בזבוז כספים ומסייעת לארגון המפעיל מערכות חשמל סולארית, להפוך לגוף עצמאי, שאינו תלוי בקבלת חשמל ממקורות חיצוניים.

לפנינו יתרונות נוספים של יצירת חשמל סולארי:

  • מערכת חשמל סולארית מגנה על האקולוגיה, בולמת עריכות האטמוספרה ובכך שהיא משפרת את איכות החיים שלנו.
  • מערכת חשמל סולארית עשויה לחסוך לנו הרבה כסף. מערכת חשמל סולרית מסייעת בצמצום העלויות החודשיות של משפחה או ארגון לחברת החשמל. יצירת חשמל סולארי באופן עצמאי, יכולה להוות מקור כספי.
  • ההתקנה של מערך של חשמל סולארי עשויה לשחרר את הציבור מהתלות המוחלטת שקיימת היום בחברת החשמל. כבר היום , אדם יכול להתקין מערכת חשמל ביתית, אשר מייצרת עבורו את כמויות החשמל שנדרשות למשפחה ממוצעת בישראל.

ייצור חשמל סולארי - החזון

התקנה של מערכת חשמל סולרית במבני תעשייה או בבתים פרטיים, הינו חזון שמתקיים כבר בימים אלה. המודעות של השנים האחרונות לנזקים הנגרמים לטבע, בגלל ייצור חשמל באמצעות דלק ומוצריו, רק הגבירה את הרצון למצוא חלופות לייצור חשמל בטבע. ומה יותר טבעי, מאשר מערכת חשמל סולרית, שתנפיק עבורנו חשמל ישירת מקרינת השמש?

מערכת סולארית שמותקנת היום על גגות בתים בישראל, אשר מפיקה מקרינת השמש מים חמים לשעות ארוכות, תפקידה אך ורק לספק לנו מים חמים, אך מערכת חשמל סולרית מסוגלת לספק חשמל סולארי בהתאם לצרכיהם של מפעלים או גופים המפעילים מערכת חשמל סולארית בתחומם.

בעתיד נוכל לראות, מערכת חשמל סולארית מותקנת על גג של כל בית, שלא לדבר על גגות של מבני תעשייה רבים, חזון שמתקיים כבר בימים אלה. מערכת חשמל סולארית, לא רק שעשויה לחסוך הרבה כסף למי שמזמין אותה, היא גם תורמת באופן ישיר לשיפור איכות החיים של כל הסביבה.

אנחנו בפורטל סולאר דוגלים בהגדלת הרווחיות באמצעות בשימוש מלא של מערכת חשמל סולארית, שמביאה חשמל זול ובריא יותר, לבתים ולתעשייה בישראל.