×

×
באנר אנרגיה סולארית

אנרגיה סולארית

מהי אנרגיה סולארית?

אנרגיה סולארית הינה המקור של אנרגיה חלופית ומתחדשת אשר מקורה בקרינת השמש. מתקני אנרגיה סולארית ממירים את הקרינה האלקטרומגנטית אשר מגיעה מהשמש לחשמל או לאנרגיה תרמית. ההספק הגבוה של קרינת השמש על פני כדור הארץ, מעניק לשיטה זו, פוטנציאל גבוה להפיכת אנרגיה סולארית לגורם משמעותי בהפקת חשמל. השימושים של אנרגיה סולארית רבים ומגוונים, כשניתן להשתמש בה באופן ישיר למטרות חימום, אידוי וייבוש של מזון, בישול באמצעות תנור שמש, בריכות אידוי המיועדות להפקת מלחים וייבוש כביסה.

אנו בפורטל סולאר מובילים בתחום של אנרגיה ירוקה, נפנה עבורכם מתקינים המתמחים בהתקנת מתקנים פוטו וולאטיים. אנחנו עומדים בחזית המהפכה בכל הנוגע לניצול מקסימאלי של אנרגיה סולארית. אם ברצונכם, לקחת חלק במאמץ העולמי, להקטנה של זיהום האוויר העולמי, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונציג מטעמנו יחזור אליכם ויכיר לכם את המערכות הסולאריות המובילות היום בעולם.

אמצעים מוכרים להפקת אנרגיה סולארית

אמצעים מוכרים להפקת אנרגיה סולארית, שאנחנו מכירים ומשתמשים בהם כבר הרבה שנים, אלה דודי שמש, אשר משמשים לחימום מים לצריכה ביתית. באמצעות מראות או עדשות ניתן לקלוט אנרגייה סולארית ולתרגמה לחימום של המים בדודי השמש. ניצול אנרגייה סולארית חשוב ביותר בתעשייה, שבאמצעות הניצול אנרגיה סולארית טבעית, יכול להקטין את השימוש בחשמל ולהביא להורדה בעלויות של חשבונות החשמל. שלא לדבר על הצמצום הדרמטי בזיהום האוויר שמקורו בייצור החשמל ע"י פחם, נפט ואחרים.

אמצעים נוספים להפקת אנרגיה סולרית

ישנם שני אמצעים נוספים המשמשים להפקת אנרגיה סולרית.

אחד, הוא באמצעות,  אנרגיה תרמו-סולארית, שהיא מתבצעת ע"י חימום נוזל לצורך הפעלת מנוע חום, אשר מייצר חשמל או עבודה מכנית. האמצעי הנוסף, הינו אנרגיה פוטו- וולטאית, שבו משתמשים כל מתקיני המערכות הסולאריות שפורטל סולאר עובד איתם.

אנרגיה פוטו וולטאית (אנרגיה פוטו-חשמלית), מתבצעת ע"י שימוש בתאים פוטו-וולטאיים, אשר ממירים את האור לאנרגיה חשמלית באופן ישיר. אנרגיה סולרית המופקת באמצעות תאים פוטו-וולטאיים, אפשר לנצל ישירות, או לאגור באמצעים פוטוכימיים ע"י חומרים שונים.במידת הצורך, ניתן להפיק את האנרגיה מאוחר יותר.

כיצד ניתן לתרגם אנרגיה סולרית להפקת חשמל

בסופו של דבר, מטרתה של מערכת סולארית מתקדמת, היא להפוך לחשמל אנרגייה סולרית, המצויה בשפע בארצנו. הפיכתה של אנרגיה סולארית לחשמל, היא שאיפתן לא רק של ממשלות, אלא של גורמים רבים בעולם, הרואים בשמש, אוצר טבע שראוי לנצל אותו, ככל שניתן. בעידן הנוכחי, הפיכת אנרגייה סולארית לחשמל, היא מטרה שרבים חותרים להשיגה, באמצעות מערכות סולאריות מתקדמות ומשוכללות.

פורטל סולאר, מאז הקמתו ועד היום, דוגלת במקסום הרווחיות של לקוחותיה, מנהיגה מתודולוגיה עסקית רווחה, ורואה בניצול של אנרגייה סולארית בארץ, מטרה ראויה. אנחנו מלווים, מפנים מומחי מערכות סולאריות שייעצו ויכווינו את לקוחותינו בכל שלבי התקנתן והפעלתן של המערכות הסולאריות.